Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Oyun İncelemeleri kategorisinde GameMaster tarafından oluşturulan Yerli Hayatta Kalma Oyunu Erzurum Steam'de başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 117 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Oyun İncelemeleri
Konu Başlığı Yerli Hayatta Kalma Oyunu Erzurum Steam'de
Konuyu başlatan GameMaster
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan GameMaster

GameMaster

ADMİN
Yönetici
Kurucu
19 Mar 2019
668
17,644
93
20
SAMSUN
  • Konuyu başlatan
  • Yönetici
  • #1
1610191507586.png


İsminden de anlaşılacağı üzere Erzurum adlı Türk yapımı oyun, soğuk iklim koşullarını konu alan bir hayatta kalma oyunu. Bu yeni geliştirilen oyunun şimdi de yeni bir fragmanı yayınlandı ve çıkış tarihi de açıklandı. Açıklamaya göre oyun, 20 Ocak’ta Steam üzerinden erişilebilir olacak.

Proximity Games adlı firma tarafından geliştirilen oyunun fragman videosunda en dikkat çeken kısımlardan birisi de müzikler oluyor. Tabii bu müziklerin fragmana özel olup olmadığı, yani oyunun içerisinde yer alıp almayacağı henüz bilinmiyor. Bunlara ek olarak oyunun fiyatı da henüz belli olmayan bilgiler arasında yer alıyor.


Fakat oyunun Steam sayfası şimdiden oluşturulmuş ve
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
o sayfayı ziyaret edebilirsiniz. Oyunun Steam sayfasına göz attığımızda ise oyuncunun vücudunun sıcak tutulması, malzeme toplanması (yemek, yakıt, cephane vb.), avlanmak ve yırtıcı hayvanlardan korunmak gibi öğelerin oyunda yer alacağını da öğreniyoruz.

Erzurum adlı bu oyunun hikayesini özetlemek gerekirse
“Erzurum, Türkiye’nin en soğuk şehirlerinden biridir. Taylan için, kışın ortasında ve yaya olarak Erzurum’un ıssız bölgelerinde seyahat etmek çok saçma bir fikirdi. Taylan’ın henüz farkına varmadığı şey ise, girmek üzere olduğu bölgenin bir göktaşı düşmesinden etkilenmiş olduğudur. Sanki içinde bulunduğu zorlu şartlar yetmiyormuş gibi, şimdi Taylan’ı daha büyük dertler bekliyor.

Erzurum; dondurucu soğuklara, vahşi doğaya, açlığa ve susuzluğa karşı mücadele ettiğin bir hayatta kalma oyunudur. Bu zorlu şartlarla mücadele edebilmek için odun veya kömür toplayıp ateş yakmalı ve kendinizi ısıtmalısınız, uyumak için yatak bulmalısınız, yemek, silah, tıbbi ürünler, yararlı araç gereçler… Kısacası sizi hayatta tutmak için ne gerekiyorsa onu bulmalısınız.”
 

Reklam

Üst