Şu an teyit edilmiş sorunlar

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PES 2020 Sohbet Alanı kategorisinde Legendery Mabel tarafından oluşturulan Şu an teyit edilmiş sorunlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 504 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PES 2020 Sohbet Alanı
Konu Başlığı Şu an teyit edilmiş sorunlar
Konuyu başlatan Legendery Mabel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan merictasvur

Legendery Mabel

ESKİ ADMİN
Üye
Aktif Üye
7 Tem 2019
149
106
28
Bazı kullanıcıların şu an aşağıdaki sorunu yaşadığının farkındayız:

All Online Modes
・An issue affecting online PvP matches, where changes made to stadium settings prior to a match occasionally fail to carry over into gameplay.

myClub
・ A display issue affecting your GP counter after losing an Auction, which causes it to appear as though you were refunded more GP than you had actually bid. Exiting and re-entering myClub will ensure that the correct amount of GP is displayed.
・An issue in Matchday where your Squad Rating fails to update to reflect changes made in the Squad Management screen. This issue can be fixed by returning to the myClub main menu, then re-entering Matchday.

Matchday
・Seyircilerin zamanından önce sona eren Büyük Final maçlarını izleme ödülünü alamamasına neden olan bir sorun.

Önümüzdeki güncellemede bir düzeltme yayınlanması planlanıyor.
Bu durumun yol açmış olduğu her türlü rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.

merictasvur

Kayıtlı Üye
Üye
2 Tem 2020
6
1
3
Konu açamadım o yüzden buraya yazıyorum, kendi yaptığımız png formaları oyuna nasıl ekliyoruz biri anlatabilir mi rica etsem?

avrgl4

Kayıtlı Üye
Üye
1 Tem 2020
13
49
13
Konu açamadım o yüzden buraya yazıyorum, kendi yaptığımız png formaları oyuna nasıl ekliyoruz biri anlatabilir mi rica etsem?
Önce formayı Belgeler > Pes 2020 > Wepes adresine at sonra oyuna gir
düzenleden resimleri içe aktara bas
formayı seç yaptığın formayı oyuna aktar
en son düzenlede takımlara bas formayı atmak istediğin takımı seç
formayı düzenleye bas yaptığın formayı seç ve tamam bu kadar
umarım düzgün anlatabilmişimdir.

merictasvur

Kayıtlı Üye
Üye
2 Tem 2020
6
1
3
Çok sağol ama ben eksik yazmışım, kitserverdan eklemeyi sormak istedim aslında. Çünkü gerçek fontlarla olsun istiyorum

Reklam