Steam'de 24 TL'ye Satılan Oyun Ücretsiz Oldu

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Oyunlardan Haberler kategorisinde GameMaster tarafından oluşturulan Steam'de 24 TL'ye Satılan Oyun Ücretsiz Oldu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 190 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Oyunlardan Haberler
Konu Başlığı Steam'de 24 TL'ye Satılan Oyun Ücretsiz Oldu
Konbuyu başlatan GameMaster
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan GameMaster

GameMaster

ADMİN
Yönetici
Kurucu
Katılım
19 Mar 2019
Mesajlar
410
Tepkime puanı
2,977
Puanları
93
Yaş
19
Konum
SAMSUN

İtibar:

1557241952832.png

Steam'de zaman zaman indirimler alan fakat genel olarak 24 TL'ye satılan Kathy Rain, bu akşama kadar ücretsiz olarak oyuncuların beğenisine sunuldu.Hikaye oyunları, oyun dünyasının baş tacıdır. İyi bir hikaye oyununda grafik kalitesi, oyun mekanikleri ya da diğer öğeler ikinci plana itilip, oyunun hikayeyi ne kadar iyi yansıttığı ve oyuncuyu içine ne kadar çektiğine odaklanılır. Kathy Rain, tam olarak böyle bir hikaye oyunu.

90’lı yıllarda geçen Kathy Rain, kısa süre önce hayatını kaybeden büyükbabasının gizemli ölümünü araştırırken kendi sorunlu geçmişi ile yüzyüze kalan güçlü, iradeli bir gazeteciyi konu alıyor. Oyun, iyi bir grafik kalitesinden ziyade iyi bir hikaye anlatımına odaklanıyor.
Mayıs 2016 çıkışlı bir oyun olan Kathy Rain, Clifftop Games tarafından yayınlandı ve Steam’de 24 TL’ye satın alınabiliyor. Bugün hariç. Bu akşam 22:00’a kadar Kathy Rain’i Steam üzerinden ücretsiz satın alabilirsiniz.


OYUN LİNKİ:
Gizli içerik
Bu içeriği görüntülemek için üye girişi yapıp konuyu beğenmelisiniz.
 
Üst