PUBG Mobile güncellemesi yeni silahlarla geldi!

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Oyunlardan Haberler kategorisinde GameMaster tarafından oluşturulan PUBG Mobile güncellemesi yeni silahlarla geldi! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 415 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Oyunlardan Haberler
Konu Başlığı PUBG Mobile güncellemesi yeni silahlarla geldi!
Konuyu başlatan GameMaster
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan GameMaster

GameMaster

ADMİN
Yönetici
Kurucu
19 Mar 2019
636
15,738
93
20
SAMSUN
  • Konuyu başlatan
  • Yönetici
  • #1
1553166477888.png


Son zamanların en çok oynanan oyunlarından olan PUBG Mobile yeni silahlara ve araçlara kavuştu. Yeni PUBG Mobile güncellemesi bakalım hangi yeniliklerle geliyor?

PUBG Mobile güncellemesi neler getiriyor?

Tencent Games tarafından yayınlanan ve mobil oyun dünyasına bomba gibi bir giriş yapan PUBG Mobile yeni araçlara ve silahlara kavuştu.

PUBG Mobile 0.11.5 güncellemesi ile birlikte oyuna Vikendi haritasında kullanabileceğiniz Scar-L yerine 5.56 mm mermi kullanan G36C taarruz tüfeği eklendi. Bunun yanı sıra Tukshai ya da Auto-Rickshaw adlı araç Sanhokharitasında kullanıma sunuldu.

Zombi modunda da güncellemeye giden Tencent Games, zombilerin erişemedikleri yerleri güncelledi ve bazı bölgelere erişmelerine olanak sağladı. Ayrıca zaman zaman oyun içerisindeki güçlerinin zayıflaması sağlanacak.Görsel anlamda da yenilikler sunulan oyunda Erangel ve Miramar haritalarına dinamik hava durumu özelliği eklendi. Yani artık bu haritalarda oyun içerisinde güneşli, sisli, yağmurlu gibi farklı hava durumlarıyla karşılaşabileceksiniz.

Son olarak hazır mesajlarda da ufak bir güncelleme yapan Tencent Games, “İkmal aldım” mesajını ekledi.

Şu an için sadece Tencent’in resmi web sayfasında yayınlanan güncellemenin yakında Play Store üzerinde de yayınlanması bekleniyor.
 

Reklam

Üst