pes 2020 ye yama yapınca maç başlamıyor

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PES 2020 Sohbet Alanı kategorisinde muhammet1905a tarafından oluşturulan pes 2020 ye yama yapınca maç başlamıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 126 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PES 2020 Sohbet Alanı
Konu Başlığı pes 2020 ye yama yapınca maç başlamıyor
Konuyu başlatan muhammet1905a
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Musty?

muhammet1905a

Kayıtlı Üye
Üye
1 Ocak 2021
1
0
1
Yamalar oluyor ancak maç başlarken animasyonlar bir türlü geçilmiyor ve maç başlamıyor. Santra yapılma animasyonunda kalıyor. Yardım edebilicek birisi varmı en azından neyle alakalı bilen varsa ben çözebilirim. Fotoğraftaki ekranda kalıyor sol altta yükleme işareti çıkıyor ancak bir türlü olmuyo. Sistem özelliklerim RAM:16 gb EKRAN KARTI: 4GB amd radeon rx550 İŞLEMCİ: intel core i5

Journey

ADMİN
Yönetici
Kurucu
19 Mar 2019
852
31,828
93
25
SAMSUN
hangi yamayı kurmaya çalısıyorsun

Musty?

Moderatör
Yönetici
Moderatör
Aktif Üye
8 Haz 2020
80
938
83
İstanbul
Yamalar oluyor ancak maç başlarken animasyonlar bir türlü geçilmiyor ve maç başlamıyor. Santra yapılma animasyonunda kalıyor. Yardım edebilicek birisi varmı en azından neyle alakalı bilen varsa ben çözebilirim. Fotoğraftaki ekranda kalıyor sol altta yükleme işareti çıkıyor ancak bir türlü olmuyo. Sistem özelliklerim RAM:16 gb EKRAN KARTI: 4GB amd radeon rx550 İŞLEMCİ: intel core i5
Oyun orjinal değilse en son çıkan dlc'leri kurduğunuzdan emin olun tekrar deneyin.

Reklam