Pes 2020 - TFF 1.Lig ve Süper Lig Yaması Çıktı Torrent İndir

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yama Paketleri kategorisinde maestro tarafından oluşturulan Pes 2020 - TFF 1.Lig ve Süper Lig Yaması Çıktı Torrent İndir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,268 kez görüntülenmiş, 46 yorum ve 130 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yama Paketleri
Konu Başlığı Pes 2020 - TFF 1.Lig ve Süper Lig Yaması Çıktı Torrent İndir
Konuyu başlatan maestro
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan maestro

Krexy

Kayıtlı Üye
Üye
12 May 2020
1
0
1
Merhaba hocam yamanızı yeni gördüm yükleyeceğim fakat kafama bir soru takıldı bu yamayı yükleyince online gider mi yoksa oynayabilir miyim

maestro

Yama Yapımcısı
Yama Yapımcısı
6 Nis 2019
31
228
33
25
Malatya
Merhaba hocam yamanızı yeni gördüm yükleyeceğim fakat kafama bir soru takıldı bu yamayı yükleyince online gider mi yoksa oynayabilir miyim
Valla Aga Online Üzerine Denenmedi Net Birşey Diyemem Ama Daha Önceki Sürümlerde Sorun Yaşatmıyordu Denemen Gerekli Bence

onurmeric1622

Kayıtlı Üye
Üye
4 Nis 2020
3
2
3
herkeze hayırlı ramazanlar :) Yamada bazı sıkıntıları dile getirmek istedim öncelikle ptt 1. lig deki takım formaları ve bazı süper lig takım formaları mavi ve kırmızı forma bunları düzeltirseniz sevinirim oyuncu yüzleride dahil tabi tüm oyuncuların suratlar aynı yamanın devamı gelicekse bunlar başta olmak üzere düzelmesini dilerim süper lig dışında bazı takımlarında formaları aynı şekilde ana lig oynadıgımda transfer bölümünde oyuncuların formaları beyaz ve göğüsü acık sekilde bunlar dışında oyun içnde maç yapıyorken ıtalya ligi seria sekilde pozisyon tekrarlarında reklam geçiyor maç içerisinde türkiye bayrağı yerine fransa bayrağı gibi hatalarda var umarım düzeltilir ...

maestro

Yama Yapımcısı
Yama Yapımcısı
6 Nis 2019
31
228
33
25
Malatya
herkeze hayırlı ramazanlar :) Yamada bazı sıkıntıları dile getirmek istedim öncelikle ptt 1. lig deki takım formaları ve bazı süper lig takım formaları mavi ve kırmızı forma bunları düzeltirseniz sevinirim oyuncu yüzleride dahil tabi tüm oyuncuların suratlar aynı yamanın devamı gelicekse bunlar başta olmak üzere düzelmesini dilerim süper lig dışında bazı takımlarında formaları aynı şekilde ana lig oynadıgımda transfer bölümünde oyuncuların formaları beyaz ve göğüsü acık sekilde bunlar dışında oyun içnde maç yapıyorken ıtalya ligi seria sekilde pozisyon tekrarlarında reklam geçiyor maç içerisinde türkiye bayrağı yerine fransa bayrağı gibi hatalarda var umarım düzeltilir ...
Aga Öncelikle Hata Bildirimleri İçin Teşekkür Ederim Tff 1.Lig Forma Hataları Çözümlendi Güncelleme İle Düzeltilecek Oyuncu Yüzleri Konusunda Da Biliyorsunuz Pes 2018 İtibari İle Pek Türk Takımcı Oyuncu Yüzü Çıkmıyor Ama Ten Renkleri Filan'da Çözüldü Oyuncu Yüzü Olmasa Bile Oyuncu Ten Renkleri Düzenlenecek İtalya Ligi Geçiş Konusunda Da Henüz Çözüme Ulaşılmadı...

cssn

Kayıtlı Üye
Üye
5 Ağu 2019
3
0
1
Bişey sorcam bende yamayı yaptım düzenle modu bende açılmıyor yardım

Reklam