Pes 2020 Süper Lig Ve Tff 1.Lig Düzeltme Eki

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yama Paketleri kategorisinde maestro tarafından oluşturulan Pes 2020 Süper Lig Ve Tff 1.Lig Düzeltme Eki başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,218 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 150 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yama Paketleri
Konu Başlığı Pes 2020 Süper Lig Ve Tff 1.Lig Düzeltme Eki
Konuyu başlatan maestro
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan asasassadad

maestro

Yama Yapımcısı
Yama Yapımcısı
6 Nis 2019
31
516
53
26
Malatya
Not: Bu Yamayı Kura Bilmeniz İçin
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
Yamasının Kurulu Olması Gerekli.
Not: Oyununu'zu Tamamen Temiz Yama Üzerine Kurun.
Buyama İle Lig Kadroları Güncellenecek
Mini Lig Flaglar Ve Küçük Flaglar Düzenlenecek
İndirme Linkleri:
Revealed content
İndirme Linki 1:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

İndirme Linki 2:

İtalya 1 Lig.jpg
Lig Flaglar.jpg

Süper Lig.jpg

Tff.png

Lig Yuvarlak Flagları.jpg

maestro

Yama Yapımcısı
Yama Yapımcısı
6 Nis 2019
31
516
53
26
Malatya
Çok teşekkürler, yama çalışıyor. Fakat Süper Lig 18 takım olması gerek, Hatay ve Erzurum 1. Lig te olmalı ve 1. Lig te Manisa FK, Bandırmaspor, Samsunspor olmamalı.
Biliyorum Ağa Takım Sayısını Düşüremiyoruz Malesef Düşürünce Ziraat Türkiye Kupasında Oyundan Atıyor Çözüm Bulunursa Halledilir

muratcelikcan

Kayıtlı Üye
Üye
16 Haz 2019
28
19
3
Dikkatinizden kaçtı diye düşündüm, kusura bakmayın :( Teknik direktör seçerken Sergen Yalçını da yapma şansınız var mıdır ?

Biliyorum Ağa Takım Sayısını Düşüremiyoruz Malesef Düşürünce Ziraat Türkiye Kupasında Oyundan Atıyor Çözüm Bulunursa Halledilir

maestro

Yama Yapımcısı
Yama Yapımcısı
6 Nis 2019
31
516
53
26
Malatya
Dikkatinizden kaçtı diye düşündüm, kusura bakmayın :( Teknik direktör seçerken Sergen Yalçını da yapma şansınız var mıdır ?
Ağa Malesef Yüz Yama Yapımcımız Yok Daha Önce Yapılmış Olan Yüzler izinli Bir Şekilde Yamamıza Ekliyoruz Yinede Sergen yalçının Yüz Yaması Çıkarsa Hallederiz

ism_psfm

Kayıtlı Üye
Üye
12 Tem 2020
2
0
1
Yama için teşekkürler emeğine sağlık ama ben bu linklerden hiçbir şey indiremiyorum. Sürekli bir yerlere girdiriyor hiçbir şey indirmeden dolaştırıp duruyor.

Reklam