pes 2019 vodafone park oyundan atma sorunu

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PES 2019 Sorunlarınız ve Çözümleri kategorisinde yalnizkovboy tarafından oluşturulan pes 2019 vodafone park oyundan atma sorunu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 137 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PES 2019 Sorunlarınız ve Çözümleri
Konu Başlığı pes 2019 vodafone park oyundan atma sorunu
Konuyu başlatan yalnizkovboy
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan yalnizkovboy

yalnizkovboy

Kayıtlı Üye
Üye
16 Eyl 2020
3
0
1
merhabalar, pes 2019 da bir sorunum var. oyunda beşiktaş ın stadı olan vodafone park ta bazı sıkıntılar yaşıyorum. ana menüdeki hızlı maç ve gösteri maçı modlarında beşiktaş ın stadı hiç sorunsuz bir şekilde çalışıyor. ancak ana lig ve lig, kupa modlarında beşiktaş ın stadında maç yapılacağı sırada daha maça başla tuşuna basmadan direk oyundan atmalar oluyor ve oyun devamlı hep kendi kendine kapanıyor. bunun dışında stadium server daki map dosyasından beşiktaş ın stadını devre dışı bırakmayı da denedim. stat devre dışı kalınca oyundan atma sorunu hiç olmadı fakat bu sefer de o stadı kullanamamak oyunu oynarken pek keyif vermedi açıkçası. bu beşiktaş ın stadıyla ilgili oyundan atma sorununun çözümünü bilen ve de bana yardımcı olabilecek biri varsa çok memnun olurum. acilen yardımlarınızı bekliyorum. herkese sevgiler ve saygılar.

Son düzenleme:

Journey

ADMİN
Yönetici
Kurucu
19 Mar 2019
813
28,001
93
25
SAMSUN
merhabalar, pes 2019 da bir sorunum var. oyunda beşiktaş ın stadı olan vodafone park ta bazı sıkıntılar yaşıyorum. ana menüdeki hızlı maç ve gösteri maçı modlarında beşiktaş ın stadı hiç sorunsuz bir şekilde çalışıyor. ancak ana lig ve lig, kupa modlarında beşiktaş ın stadında maç yapılacağı sırada daha maça başla tuşuna basmadan direk oyundan atmalar oluyor ve oyun devamlı hep kendi kendine kapanıyor. bunun dışında stadium server daki map dosyasından beşiktaş ın stadını devre dışı bırakmayı da denedim. stat devre dışı kalınca oyundan atma sorunu hiç olmadı fakat bu sefer de o stadı kullanamamak oyunu oynarken pek keyif vermedi açıkçası. bu beşiktaş ın stadıyla ilgili oyundan atma sorununun çözümünü bilen ve de bana yardımcı olabilecek biri varsa çok memnun olurum. acilen yardımlarınızı bekliyorum. herkese sevgiler ve saygılar.
hangi stadyum yamasını kullanıyorsun kullandığın yamadan kaynaklı

yalnizkovboy

Kayıtlı Üye
Üye
16 Eyl 2020
3
0
1
hangi stadyum yamasını kullanıyorsun kullandığın yamadan kaynaklı
açıkçası ben smoke patch 19 un stadyum paketini kullanıyorum. ancak şöyle bir durum da var ki bu oyundan atma sorunu sadece bu vodafone park stadında oluyor.

Reklam