GTA V Social Club’ Hatasına Kesin Çözüm (Resimli Anlatım)

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Sorunlarınız ve Çözümleri kategorisinde GameMaster tarafından oluşturulan GTA V Social Club’ Hatasına Kesin Çözüm (Resimli Anlatım) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 289 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Sorunlarınız ve Çözümleri
Konu Başlığı GTA V Social Club’ Hatasına Kesin Çözüm (Resimli Anlatım)
Konuyu başlatan GameMaster
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan GameMaster

GameMaster

ADMİN
Yönetici
Kurucu
19 Mar 2019
541
9,094
93
20
SAMSUN
  • Konuyu başlatan
  • Yönetici
  • #1


Tüm dünyada fenomen haline gelen ‘Rockstar Games’in uzun soluklu video oyunu ‘GTA V’te, ‘online oyun’ modunda kullanıcıların en sık karşılaştığı problemlerden biri olan “‘Social Club’ güncelleme durduruldu” hatasının çözüm yöntemini sizler için derledik. Oyunu ‘online modda’ oynuyorken bir anda hata vererek serüvenin kapanmasına sebep sorun, özellikle son zamanlarda kullanıcıların bir hayli canını sıkmaya başlamıştı.

‘Program Files’ta bulunan birkaç dosyanın zarar görmesinden kaynaklanan bu hata, dosyalarının yenilenmesiyle ortadan kaldırılabiliyor. Bunun için yaklaşık 4GB’lık arşiv dosyasını bilgisayarınıza indirip, oyun klasörüne açmanız (extract) gerekiyor.

İlgili dosyanın ‘torrent’ başlangıcına aşağıdaki linkten ulaşabiliyorsunuz.

LİNK EKLENECEKTİR

Gerekli dosyayı indirmemizin ardından bu arşiv dosyasını açarak, dosyadaki klasörleri sırayla ‘Program Files’ta bulunan ‘GTA V’ klasörüne taşıyoruz.Ana klasörlerin içinde bulunan dosyaların etkin olarak kopyalanabilmesi için, klasörlerin içine girmemiz gerekmektedir.

Bu kopyalama işlemlerini, indirdiğimiz Torrent dosyasında bulunan klasörlere ve alt klasörlere uygulamamız gerekiyor. İşlemlerin ardından sistemimizi bir defa yeniden başlattıktan sonra ‘GTA V’ oyunumuzu çalıştırıyoruz. Oyun açılırken ‘Social Club’ güncellemesi başlayacaktır. Bu güncellemenin tamamlanmasının ardından oyunumuzu yeniden başlatarak ‘online moddaki’ oyun keyfimize kaldığımız yerden, sorunsuz şekilde devam edebileceğiz.
 

Reklam

Üst