Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde FM 2017 Taktikleri kategorisinde GameMaster tarafından oluşturulan FOOTBALL MANAGER 2017 TAKTİK YÜKLEME başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 445 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı FM 2017 Taktikleri
Konu Başlığı FOOTBALL MANAGER 2017 TAKTİK YÜKLEME
Konuyu başlatan GameMaster
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan GameMaster

GameMaster

ADMİN
Yönetici
Kurucu
19 Mar 2019
636
15,738
93
20
SAMSUN
  • Konuyu başlatan
  • Yönetici
  • #1


Merhaba, sizlere bu yazımda sitemde paylaştığım taktikleri nasıl oyununuza yükleyeceğinizi anlatacağım. Bu işlem yaklaşık 30 saniyenizi alan basit bir işlemdir. Hazırsanız başlayalım.

Öncelikle indirdiğiniz taktiği işletim sisteminize göre aşağıdaki klasörlerden birinin içine atmanız gerekiyor. Tactics klasörü yoksa, kendiniz oluşturabilirsiniz.


Windows Vista/7/8/10: C:/Users/KULLANICI_ADINIZ/Documents/Sports Interactive/Football Manager 2017/Tactics
Windows XP: C:/Documents and Settings/KULLANICI_ADINIZ/My Documents/Sports Interactive/Football Manager 2017/Tactics
Mac OS X: /Users/KULLANICI_ADINIZ/Documents/Sports Interactive/Football Manager 2017/Tactics
Taktiği, klasörün içine attıktan sonra yapmanız gereken tek şey, bu taktiği oyun içerisinde aktifleştirmek. Bunun için de oyunu açtıktan sonra şu adımları izlemeniz gerekecek.

Football Manager Taktik Yönetimi ve Taktik KurulumuKariyerinize girdikten sonra Taktik penceresine gelin, yukarıdaki görseldeki yolu izleyerek “Taktik Yönetimi” penceresini açınTaktikleri Yönet penceresine ulaştığınızda sol alt köşedeki “Yükle” butonuna basın.Açılan “tactics” klasörünün içinde, yüklemek istediğiniz taktiği bulun ve Yükle butonuna basın.Yüklediğiniz taktiği görünce Tamam butonuna tıklayın ve işlemi bitirin.Son olarak yüklediğiniz taktiğe tıklayın ve aktif hale getirin.
 

Reklam

Üst