Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Diğer Yamalar kategorisinde GameMaster tarafından oluşturulan FM 21 - İsim Düzeltme Yaması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 143 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Diğer Yamalar
Konu Başlığı FM 21 - İsim Düzeltme Yaması
Konuyu başlatan GameMaster
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan alexinho007

GameMaster

ADMİN
Yönetici
Kurucu
19 Mar 2019
631
15,616
93
20
SAMSUN
  • Konuyu başlatan
  • Yönetici
  • #1
1605440553092.png


FM 2021 oynayanlar lisans problemlerini canlı bir şekilde görmüş olacaktır. FM 2021 isim düzeltme yaması ise bu sorunları tamamen ortadan kaldırıyor.

Oyunda Juventus’un isminin Zebre olduğunu pek çok kişi şimdiden fark etti bile. Ayrıca Brezilya takımlarının isimlerinin farklı olduğunu da. Siz de FM 2021 lisans sorunu yaşıyorsanız ve bu sizin için önemliyse düzeltmek için doğru yerdesiniz. Size adım adım bu işlemi nasıl yapacağınızı anlatacağız.

Öncelikle Football Manager 2021’nin kapalı olması gerekmekte.
Sonrasında arşiv dosyasını açtıktan sonra beklemeye alın. Bunu daha sonra kullanacağız.
Şimdi ise 2101 klasörünü bulmamız gerekiyor. Windows için: Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Football Manager 2021\data\database\db\2101\. MAC için ise /Users/[kullanıcı]/Library/Application Support/Steam/steamapps/common/Football Manager 2021/database/data/db/2101/.
Ardından lnc klasörüne girin ve onun da içerisinde All klasörünü açın ve Fake.lnc, lic_dan_swe_fra.lnc ve nleague.lnc dosyalarını silin ve indirdiğimiz arşivin içerisindeki dosyaları buraya kopyalayın.
Akabinde 2101 klasörüne geri dönün ve bu sefer edt klasörünün içerisine giriş yapın ve içerisindeki permanent klasörünü de açın burada bulunan fake.edt dosyasını sildikten sonra yeniden 2040 klasörüne dönün.
Sonrasında dbc klasörüne girin ve en alttaki zebra ile başlayan 3 dosyayı silin.
Son olarak dbc klasörünün içindeki permanent klasörünü açarak içerisinde bulunan brazil_kits, forbidden names, licensing2 ve licensing2_chn dosyalarını silin.

Artık takım isimlerini doğru şekilde oynayacaksınız. Kesinlikle zor değil ama biraz karışık gelebilir. Bunun çözümü bizce de bu kadar uzun olmamalıydı.

İNDİRME LİNKİ:
Revealed content
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
 

Reklam

Üst