Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Diğer Yamalar kategorisinde GameMaster tarafından oluşturulan FM 2020 - Oyuniçi Editör FMRTE 20 İndir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 37,361 kez görüntülenmiş, 165 yorum ve 1,762 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Diğer Yamalar
Konu Başlığı FM 2020 - Oyuniçi Editör FMRTE 20 İndir
Konuyu başlatan GameMaster
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan goldays

harputlu

Kayıtlı Üye
Üye
29 Eyl 2020
1
0
1
yüklemeyin ne crack var bi bişey boşa da uğraşmayın
 

nostradamon

Kayıtlı Üye
Üye
6 Ağu 2020
1
1
1
Ekli dosyayı görüntüle 1264

Football Manager 2020 oyununu oynarken, oyun içerisinde değişiklik yapmak istiyorsanız FMRTE 20 indir tam sizin aradığınız program. Program ile oyuncu özelliklerini arttırabilir, stadyum kapasitenizi genişletebilir, takımınızın bütçesini arttırabilir ve takımınıza transfer döneminde olmayı gerektirmeden oyuncu transfer edebilirsiniz. Hatta daha fazla işlem yapmak da sizin elinizde.

Programın Kullanımı
Football Manager oyunumuzda değişiklik yapacağımız Save oyunumuz çalışır durumdayken oyunu arka planda çalıştırıp, FMRTE dosyamızı çalıştırıyoruz. FMRTE ekranında Load Game butonuna tıkladıktan sonra üst kısımdaki arama kutusundan değişiklik yapacağımız oyuncunun ya da kulübün adını aratarak ulaşıyoruz. Sonrasında istediğimiz değişiklikleri yapıp Save butonuna basıyoruz. Oyuna tekrar geri dönerek değişikliklerimizi kontrol ediyoruz.

Ekli dosyayı görüntüle 1265


içinde crack yoktur

İNDİRME LİNKİ:
[Gizli içerik][Gizli içerik][Gizli içerik][Gizli içerik]
CRACK ?
 

fan

Kayıtlı Üye
Üye
13 Eki 2020
1
0
1
iyi. iyi
 

Reklam

Üst