Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde FM 2020 Temaları kategorisinde GameMaster tarafından oluşturulan FM 20 - Mint BBC Sports Teması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 152 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı FM 2020 Temaları
Konu Başlığı FM 20 - Mint BBC Sports Teması
Konuyu başlatan GameMaster
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan GameMaster

GameMaster

ADMİN
Yönetici
Kurucu
19 Mar 2019
631
15,648
93
20
SAMSUN
  • Konuyu başlatan
  • Yönetici
1604038754165.png

Michaelmurrayuk'un FM20 Varsayılan Açık Görünüm temelli kişisel görünümünde, birkaç panelde değişikliklerle birlikte bir evrim. Renkler genel olarak BBC Sport web sitesine dayanmaktadır. Ayrıca 5 renk çeşidi daha.

Oyuncu Profili Nitelikleri Paneli

- Kişisel Ayrıntılar Panelini daha klasik bir çift sütunlu düzene ayarladım ve bazı ekstra ayrıntılar ekledim (Oynama Süresi ve Evde Yetişme Durumu) ve Ayak ve Kişilik verilerini serbest bırakan Ekstra Ayrıntılar panelinden taşıdım Oyuncu Özellikleri için biraz daha alan, ayrıca alanı daha fazla doldurmak için oyuncu resim ve logo boyutlarını artırdım. Seçici Panellerindeyken, oyuncularınız için Yıldız Derecelerini ve izlenen oyuncular için İzci Önerilerini gösterecek Raporlar panelini etkinleştirdim.

1604038835557.png

Diğer değişiklikler arasında, bazı ekranların üst kısmında görünen bilgi çubuğunda takımın yeniden renklendirilmesi yer alıyor, ayrıca beyaz metnin çoğunu açık deriden kaldırdım (bazı bitler kodlanmış ve kaldırılamasa da) ve başka bir şey yaptım yol boyunca ince ayarlar.

Mint FM20 skin nasıl kurulur

.Zip arşivini indirin ve içeriğini ayıklamak için Windows için 7-zip veya MacOSX için Unarchiver gibi bir araç kullanın. Dosyaları bozma eğiliminde olduğundan WinRAR'ı kullanmaktan kaçının.

Dış görünüm varyant klasörünü (ör. "Mint20_bbc") dış görünümler klasörünüze taşıyın:
\ Belgeler \ Sports Interactive \ Football Manager 2020 \ dış görünümler \

Football Manager 2020'yi çalıştırın ve Tercihler'e gidin.
Görünüm açılır menüsünde seçenekler olarak "Mint Skin (BBC Sport)" (veya yüklediğiniz cilt varyantını) görmelisiniz.
Onayla düğmesine basın.

İNDİRME LİNKİ:
Revealed content
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Reklam