Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde FM 2020 Oyuncu Önerileri kategorisinde GameMaster tarafından oluşturulan FM 20 - En İyi 20 Genç Oyuncuları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 292 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı FM 2020 Oyuncu Önerileri
Konu Başlığı FM 20 - En İyi 20 Genç Oyuncuları
Konuyu başlatan GameMaster
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan GameMaster

GameMaster

ADMİN
Yönetici
Kurucu
19 Mar 2019
539
9,023
93
20
SAMSUN
  • Konuyu başlatan
  • Yönetici
1585047261668.png

Başlangıç ve orta seviye menajerler için faydalı bir içerik olduğundan bahsetmeliyim. Yabancı kuralı sağolsun, kariyerlerimizin bazı dönemlerinde elimiz kolumuz bağlanıyor. Üst seviye yabancılar bulabiliyoruz fakat kaliteli yerli oyuncu sayımız yeterli olmuyor. Bu yüzden özellikle yerli wonderkidler çok kıymetli. Buradan yola çıkarak işinizi kolaylaştırmak istedim.

FMDATABA verilerine göre; 21 yaş altındaki tüm Türkleri potansiyel yeteneklerine göre sıraladım! En iyi 20’yi buldum; oyundaki ilk profillerini, 3 yıllık performanslarını ve 3. Yıldaki profillerini sizin için derledim.

Listedeki oyuncuların bazılarını alması zor, bazılarını geliştirmesi zor. Bazılarına ne yapsan olmayacak gibi! Ama sizler de benim gibi zor olanı seviyorsunuz biliyorum. Bu yüzden, şansımızı deneyeceğiz!

Toplu listemiz ve ilk 20 oyuncumuzun başlangıç profilleri ile başlayalım!

1585047293690.png

Reklam