Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Diğer Yamalar kategorisinde GameMaster tarafından oluşturulan FM 20 - Data Editör İndir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,903 kez görüntülenmiş, 46 yorum ve 656 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Diğer Yamalar
Konu Başlığı FM 20 - Data Editör İndir
Konuyu başlatan GameMaster
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan leonxhasan

catikx

Kayıtlı Üye
Üye
4 Kas 2020
1
0
1
çalışmıyor bu
 

hibrahim46

Kayıtlı Üye
Üye
18 Kas 2020
1
0
1
Ekli dosyayı görüntüle 2391

Football Manager 2020 oynayan oyuncuların veritabanında değişiklik yapmalarını sağlayan yardımcı program olan FM 2020 Data Editör indir seçeneği ile sitemize eklendi.

Bu program kayıtlı oyunlarda değişiklik yapmaz. Football Manager 2020 Data Editör ile çeşitli veritabanı değişiklikleri; veritabanı güncellemeleri ve yamalar hazırlayabilir, yeni turnuvalar ekleyebilir, farklı simülasyon deneyimi için gerekli düzenlemeleri sağlayabilirsiniz.


Football Manager Data Editör Nedir?
Football Manager Data Editör, oyunda yer alan oyuncu, takım, ülke, turnuva ve sakatlıklar gibi veritabanı içerisinde yer olan tüm veriler üzerinde değişim yapılmasını sağlayan yardımcı bir programdır.

Football Manager için yama ve güncelleme üreticileri bu geliştirmeleri Data Editör üzerinden yaparlar. Özellikle pek çok oyuncunun kullandığı yabancı sınırı kaldırma ya da CM 03/04 veritabanı gibi yamalar data editör ile yapılmaktadır.


İNDİRME LİNKİ:
[Gizli içerik][Gizli içerik][Gizli içerik]
teşekkürler
 

Reklam

Üst