Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde FM 19 Mobile kategorisinde GameMaster tarafından oluşturulan FM 19 Mobile Cut-Out Yüz Paketi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 575 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı FM 19 Mobile
Konu Başlığı FM 19 Mobile Cut-Out Yüz Paketi
Konuyu başlatan GameMaster
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Journey

GameMaster

ADMİN
Yönetici
Kurucu
19 Mar 2019
541
9,023
93
20
SAMSUN
  • Konuyu başlatan
  • Yönetici
  • #1
1566574946934.png


PAKET İÇERİĞİ

Paket içerinde toplam 47.000 oyuncu ve personel yüzü bulunmakta. Dosyanın boyutu ise 2.6 GB. Eğer cihazınızda yeteri kadar depolama alanı yoksa indirmenizi tavsiye etmeyiz.

OYUN İÇİ GÖRSELLER

1566574983211.png

1566574997855.png

1566575013452.png

1566575034021.png


KURULUM

ANDROİD
Bilgisayarınıza indirdiyseniz, dosya yöneticinizi veya 7Zip gibi bir programı kullanarak dosyaları ayıklayın. Dosyaları cihazınıza kopyalamak için AirDroid gibi bir uygulama kullanın veya cihazınızı USB üzerinden bağlayın ve klasör yapısını Documents / Sports Interactive / Football Manager 2019 Mobile / normal / graphics / players dizinine kopyalayın. Bu dizini oluşturmanız gerekebilir. Bittiğinde, çok sayıda insan görüntüsüne ve bir config.xml dosyasına sahip bir klasör görmelisiniz. Bu dosyaların aktarılması uzun zaman alacaktır!

Bu aşamada oyunu açmalı ve Ayarlar’a, ardından Kullanıcı Arayüzü bölümüne girmelisiniz. Ayarlar listesinin en altına gitmeli ve Yeniden Yükle düğmesine basın.

Yüzünüz hala oyunda doğru görünmüyorsa, Android / data / football.manager.games.fm19.mobile / files / installed / application_support / Sports Interactive / Football Manager 2019 Mobile / normal / Caches klasörüne gitmelisiniz. Cihazınız ve içindeki dosyaları silin. Daha sonra cihazınızı yeniden başlatmanız gerekir.
NOT: Android cihazınıza doğrudan indirdiyseniz, cihaz üzerinde ayıkladığınızda, ayıklama konumu olarak yukarıda belirtilen doğru klasörü seçtiğinizden emin olun.


iOS
Bu dosyaları aktarmak için bilgisayarınıza iTunes indirmeniz gerekmektedir. Dosya yöneticinizi veya 7Zip gibi bir programı kullanarak dosyaları ayıklayabilirsiniz.

Yamanın yüklenmesi esnasında cihazınızda oyun kurulu olmalı ve kurulum esnasında hiç açmamanız gerekmektedir.

Paketinizi çıkarttıktan sonra Resimler adlı bir klasör oluşturun ve players içerisine taşıma yapın.

iTunes’u açın ve iOS cihazınızın bölümünde Dosya Paylaşımı’na gidin (USB veya WiFi üzerinden bağlanabilirsiniz, ancak USB’nin daha hızlı olacağını unutmayın). Dosya tarayıcısını açmak için ekranın ortasındaki paneldeki FM 2019 Mobile’a tıklayın. Görünen dosya tarayıcı boş değilse, o zaman oyunun temiz bir kurulumuna sahip değilsiniz ve yukarıdaki kırmızı kutuyu okumalısınız.

Daha önce oluşturduğunuz Resimler klasörünü tıklayıp bu dosya tarayıcısına sürükleyin ve iTunes kopyalamayı tamamlayana kadar bekleyin – bu muhtemelen uzun bir zaman alacaktır!

iOS cihazınıza geri dönün ve oyunu açın. Grafik önbelleğinin oluşturulması bir dakika sürecektir.

(Dosya için
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
teşekkür ederiz)

(Kurulumun Türkçe çevirisi için
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
teşekkür ederiz)

İNDİRME LİNKİ:
Revealed content
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
 

Reklam

Üst