FM 19 - Logo Paketi Nasıl Yüklenir?

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Logo Paketleri kategorisinde GameMaster tarafından oluşturulan FM 19 - Logo Paketi Nasıl Yüklenir? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 681 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Logo Paketleri
Konu Başlığı FM 19 - Logo Paketi Nasıl Yüklenir?
Konuyu başlatan GameMaster
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan egddy

GameMaster

ADMİN
Yönetici
Kurucu
19 Mar 2019
541
9,094
93
20
SAMSUN
  • Konuyu başlatan
  • Yönetici
  • #1
1553626111933.png


Değişen arayüzü ve logosuyla modern çağa ayak uyduran Football Manager 2019’da logo paketi nasıl yüklenir, logo dosyaları nereye atılır detaylı bir şekilde anlatacağız.

FM 2019‘da diğer serilerde olduğu gibi liglerin, kupaların ve kulüplerin logolarını kendiniz ücretsiz bir şekilde yüklüyorsunuz. Oyunu orjinal olarak almış olsanız dahi bu logoları görüntülemek için yapmanız gereken bir işlem. Ayrıca futbolcu, teknik direktör yüz paketleri, forma paketleri gibi görselleri de aynı şekilde yüklemeniz gerekiyor. Bunun için sitemizde yer alan “Grafik” kategorisinden bu tür görselleri indirebilirsiniz. Şimdi gelelim FM 2019 logo paketi nasıl yüklenir onu anlatmaya.

Öncelikle indirdiğiniz .rar uzantılı dosyayı bir klasöre çıkartın. Bu klasörü;

Belgelerim > Sports Interactive > Football Manager 2019 > Graphics > Logos” klasörüne yapıştırın. (Logos klasörü yoksa siz oluşturunuz.)

Daha sonra;

Yerel Disk (C) > Kullanıcılar > (Bilgisayarınızın Kullanıcı Adı) > AppData > Local > Sport Interactive-> Football Manager 2019 > Caches” klasörünü siliniz ve oyuna giriş yapınız. (AppData klasörü gizli klasör olabilir, bu yüzden klasör seçeneklerinden ‘Gizli Klasörleri Göster’i seçiniz.)

Eğer bu klasörü bulup silemediyseniz yapmanız gereken oyun içerisinden “Tercihler/Arayüz” bölümünden Geçici Dosyaları Temizleyin ve Temayı Yeniden Yükle`ye tıklayın.
 

egddy

Kayıtlı Üye
Üye
5 Ağu 2019
1
0
1
güzele benziyo
 

Reklam

Üst