[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde FM 2019 Temaları kategorisinde GameMaster tarafından oluşturulan FM 19 - FLUT Dark Teması - Versiyon 1.9 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 844 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 39 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı FM 2019 Temaları
Konu Başlığı FM 19 - FLUT Dark Teması - Versiyon 1.9
Konuyu başlatan GameMaster
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan breakddown

GameMaster

ADMİN
Yönetici
Kurucu
Web sitesi
www.instagram.com
1564856104731.png

FM 2019 düzenli kariyer modu ve geniş ekran için Skin (1920x1080). Bu FM19 için FLUTSKIN'in son sürümüdür. Çalışmamı cesaretlendirme sözleriyle destekleyen ve özellikle bağışla yaptığım işi ödüllendiren tüm FM hayranlarına teşekkür ediyorum. Gerçekten takdir ettim. Ayrıca, yaratıcılığını FM 2013'ten beri olduğu gibi FLUTSkin'i üretmeye çok katkısı olan tüm fm FM skinnerlerine de teşekkür ediyorum. Hepinize teşekkür ederim !! Cilt paketi şunları içerir: 1. “Yuvarlak ülke bayrakları”, “yuvarlak kıta logoları” ve sourtitoutsi'den brian-q tarafından özel olarak metalik tarzda yapılmış varsayılan logolar. Bu grafikler başlık çubuğunda gösterilecektir. 2. Brian-q tarafından yapılan konfederasyonlar için geçmiş haritalar. İşinizden ve işbirliğiniz için teşekkür ederiz brian !!! Bu versiyonda kulüp rengine göre renklendirilmiş normal kenar çubuğu (gizli kenar çubuğu değil) ve normal kenar çubuğu için paketi içermez. Ancak, 1.8 sürümünden kullanabilirsiniz. FlutSkin 1.9’un “büyük” değişiklikleri (aslında değişikliklerin küçük olduğunu düşünüyorum): - Hedef liste paneli - Haber öğesi panelleri: Sözleşme süresi dolmuş oyuncu / oyuncu listesi (tweaked) Maç sonrası maç analizi (derecelendirme ve oyuncu açılır penceresi dahil) - Taktik muhalefet talimatları paneli ve maç taktikleri chalkboard1 (xmls) (bug çözüldü) - Takım Sosyal grupları paneli (“yeni”) - Takım hiyerarşi paneli (ince ayarlanmış) Sabit rapor edilen hataların yanı sıra burada ve oradaki tweaks'lerin yanı sıra, FlutSkin 1.8'in başlıca değişiklikleri: - Maç önizleme paneli (sahadaki ekip oluşumunu içeren yeni sekmeler dahil) - Oyun işleme paneli (fikstürler ve sonuçlar dahil; diğer tweaks) - Maçlar arasında tam paneli vurgular (ince ayarlı) - Ev yöneticisi (sol üst kutu değiştirildi) - Maçın ortasında maç paneli (çimdiklenmiş) - Taktiklere genel bakış paneli (yeni sekmeler dahil)

İNDİRME LİNKİ:
Revealed content
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.