FM 18 - 4-2-3-1 Zafere Giden Yol

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde FM 2018 Taktikleri kategorisinde GameMaster tarafından oluşturulan FM 18 - 4-2-3-1 Zafere Giden Yol başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 168 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı FM 2018 Taktikleri
Konu Başlığı FM 18 - 4-2-3-1 Zafere Giden Yol
Konbuyu başlatan GameMaster
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan GameMaster

GameMaster

ADMİN
Yönetici
Kurucu

İtibar:

1553103896364.png

Bu 4-2-3-1 RTG Taktiği ilham aldı ve bir Football Manager oyununun önceki sürümünden, Won Premier League'den 13 sayı ile & Europa League'in ilk sezonunda bir Kulüp modu takımı oluşturmaya karar verdim. Premier Lig'deki Everton'un yerine geçen ve kadro değeri olan ekip, tüm oyuncularını serbest bıraktım ve neredeyse yenilmez olan bu kadroyu satın aldım. Bu taktik, önceki bir Futbol Menajeri versiyonundan eski bir taktikti. Bir cazibe olarak çalışıyordu ve oyunun bu yılki baskısında çalışmayı denemeye karar verdi ve başarılı bir şekilde yaptı! Ekibimin çok fazla yıldızının olduğunu görebildiğiniz gibi, Ronaldo, Sanchez, Kante, Koulibaly ama hepsinden önemlisi Timo Werner, bu adam bir nedenden dolayı mutlak bir canavar! Bu adam EPL'de 40, bütün yarışmalarda 64 gol attı, kesinlikle düşürdü! Werner, takımın yıldızlarının yanında o kadar iyi biriydi, ya da bu taktik o kadar uçuyor ki ortalama oyuncuları çok iyi gösteriyor.

İNDİRMEK LİNKİ:
Gizli içerik
Bu içeriği görüntülemek için üye girişi yapıp konuyu beğenmelisiniz.