Yama FIFA 19 - TFF 1.LİG Yaması

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yamalar kategorisinde Journey tarafından oluşturulan FIFA 19 - TFF 1.LİG Yaması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 24,313 kez görüntülenmiş, 133 yorum ve 1,385 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yamalar
Konu Başlığı FIFA 19 - TFF 1.LİG Yaması
Konuyu başlatan Journey
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan emo123

theakcan

Kayıtlı Üye
Üye
20 Tem 2019
2
1
1
cevap verirmisiniz bilmiyorum ama takımların liglerini değiştirip oynayabilirmiyizz

servet emir

Kayıtlı Üye
Üye
20 Ara 2020
1
2
1
Ekli dosyayı görüntüle 443
Ekli dosyayı görüntüle 444
Ekli dosyayı görüntüle 445
Ekli dosyayı görüntüle 446
Ekli dosyayı görüntüle 447
Ekli dosyayı görüntüle 448
Ekli dosyayı görüntüle 449
Ekli dosyayı görüntüle 450
Ekli dosyayı görüntüle 451
Ekli dosyayı görüntüle 452

Özellikler:
2018/19 Sezonu takımlarıyla 1.Lig eklendi.
Türkiye Kupası ve Süper Kupa eklendi.
Türkiye Kupası Şampiyonu Avrupa Ligine direk katılacak şekilde ayarlandı.Eğer Kupa şampiyonu ilk 4 takım içerisindeyse Lig 5.'si Avrupa Ligine katılıyor.
Play-off sistemi Play-off yarı finali rövanşlı, finali tek maç olarak birebir eklendi.
Süper Lig ve 1.Lig takımlarının kadroları kış transfer sezonuna göre yapıldı.
1.Lig tüm oyuncularının forma numaraları ve sözleşme bitiş tarihleri yapıldı.
Süper Lig ve 1.Lig oyuncularının minifaceleri eklendi.
Spor Toto 1.Lig takımlarının tamamına 2018/19 sezonu formaları ve minikitleri eklendi.
Süper Lig ve 1.Lig takımları için animasyonlu reklam panoları eklendi.
Süper Lig ve 1.Lig topları oyuna eklendi
3 büyükler için pankartlar eklendi.

Kurulum:
.rar dosyası içinden çıkan Fifa 19 1 Lig Yaması.fbmod isimli dosyayı ve aynı klasör içinde bulunan 3 scoreboard dosyasından bir tanesini Frosty Mod Manager ile aktifleştirin.

İNDİRME LİNKLERİ:
[Gizli içerik]
[Gizli içerik]

.rar dosyası içinden çıkan Fifa 19 1 Lig Yaması.fbmod isimli dosyayı ve aynı klasör içinde bulunan 3 scoreboard dosyasından bir tanesini Frosty Mod Manager ile aktifleştirin. nasıl aktifleştiriceğiz

Journey

ADMİN
Yönetici
Kurucu
19 Mar 2019
854
32,160
93
25
SAMSUN
.rar dosyası içinden çıkan Fifa 19 1 Lig Yaması.fbmod isimli dosyayı ve aynı klasör içinde bulunan 3 scoreboard dosyasından bir tanesini Frosty Mod Manager ile aktifleştirin. nasıl aktifleştiriceğiz
frosty mod manager kullanımını youtubeden bulabilirsin

atamanay

Kayıtlı Üye
Üye
21 Ara 2020
1
0
1
benim oyunum orijinal ama frosty üzerinde sarı ünlem sorunu alıyorum mod mu güncel değil acaba

mehmetcan909

Kayıtlı Üye
Üye
27 Ara 2020
1
1
1
'c:\games\fıfa 19\patch\win32\superbundlelayout\fifa_installpackage_00\ar\loc\ar.toc' yolunun bir parçası bulunamadı.

konum: Frosty.ModSupport.FrostyModExecutor.<>c__DisplayClass29_0.<Run>b__0()
--- Özel durumun oluşturulduğu önceki konumdan başlayan yığın izlemesinin sonu ---
konum: System.Runtime.ExceptionServices.ExceptionDispatchInfo.Throw()
konum: System.Runtime.CompilerServices.TaskAwaiter.HandleNonSuccessAndDebuggerNotification(Task task)
konum: Frosty.ModSupport.FrostyModExecutor.<Run>d__29.MoveNext()
--- Özel durumun oluşturulduğu önceki konumdan başlayan yığın izlemesinin sonu ---
konum: System.Runtime.CompilerServices.TaskAwaiter.HandleNonSuccessAndDebuggerNotification(Task task)
konum: FrostyModManager.MainWindow.<launchButton_Click>d__13.MoveNext()
konum: System.Windows.Threading.ExceptionWrapper.InternalRealCall(Delegate callback, Object args, Int32 numArgs)
konum: System.Windows.Threading.ExceptionWrapper.TryCatchWhen(Object source, Delegate callback, Object args, Int32 numArgs, Delegate catchHandler)

ahmetquneyxx

Kayıtlı Üye
Üye
1 Ocak 2021
1
0
1
sürüm uyuşmazlığı hatası veriyor

KS54

Kayıtlı Üye
Üye
6 Haz 2020
1
0
1
eyvallah

emo123

Kayıtlı Üye
Üye
9 Ocak 2021
1
0
1
frosty mod manager kullanımını youtubeden bulabilirsin
Selamlar dostum ben kurdum sorunsuz bir şekilde çalışıyor ama buna uygun bi kadro güncellemesi ve güç güncellemesi yaparsan iyi olur çünkü fifa 19 eskidi ve mod yapan kalmadı fifa 20 ile fifa 21 de kırılmayınca mecbur fifa 19la devam ediyoruz inşallah yaparsın dostum güncel kadroyu

Reklam