Pes 2019 Çekilişi

Pes 2019 Pc Steam Key çekilişine katılmayı unutmayın.

Çekilişe Katılmak İçin Tıklayınız

Pes 2019 Çekilişi Bitti Sonuçlar açıklanacak

Fédération Internationale Football Association 2020

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Oyun İncelemeleri kategorisinde Legendery Mabel tarafından oluşturulan Fédération Internationale Football Association 2020 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 145 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Oyun İncelemeleri
Konu Başlığı Fédération Internationale Football Association 2020
Konbuyu başlatan Legendery Mabel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Legendery Mabel

Legendery Mabel

Administrator
Yönetici
S. Moderatör
Üye
Aktif Üye
FIFA, her geçen yıl inanılmaz bir gelişim gösteriyor ve bizi şaşırtmaya devam ediyor. Her seferinde "bunun üzerine nasıl çıkacaklar?" diye düşünüyor ama yine her seferinde EA Sports’u takdir ediyoruz. Yapılan son güncellemelerle artık hemen hemen "gol atma bug'ı" diye bir şey kalmadı. Uzaktan şutlar da biraz köreltildi ve oynanış daha gerçekçi hale geldi.
Yine de bizim FIFA 20’den beklentimiz büyük. Belki grafik ve oynanış açısından olması da bazı modlara gelecek yenilirler
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
daha da keyifli hale gelir. O zaman 27 Eylül 2019’da çıkması öngörülen FIFA 20 için şimdiden istek listemizi hazırlayalım.

Momentum uzun zamandır FIFA’cıların kanayan yarası. Her ne kadar EA Sports, oyunda herhangi bir momentum modunun olmadığını söylese de, öyle olmadığı çok açık. Özellikle FUT modunda 89 ortalamalı veya daha fazla rating’e sahip olan bir takım yarattıysanız, oyun bariz şekilde rakibi tutuyor. Paslarınızın yönü şaşıyor, 92 şut değerindeki adamın vuruşları tribününe gidiyor… Yukarıdaki video, oyunda momentum olduğunu bariz göstermekte. FIFA 20’de umuyoruz bu durum ortadan kalkar, herkes hakkını alır. Çünkü ister istemez insan şunu soruyor: Madem işin sonunda asabım bozulacak, neden güçlü bir kadro kurmak için oyuna saatlerimi veriyorum?

Ultimate Team’e Bayrak Adamlar
Ultimate Team’deki IKON’ların varlığı, oyunu çok daha keyifli hale getiriyor. Hem çocukluk kahramanlarımızla oynama şansını yakalıyoruz hem de bir IKON elde etmek için SBC’lerin içine düşüp, zeka oyunu tadında küçük etkinliklerle zaman geçiriyoruz. Arada Flash Back kartların gelmesi de gayet hoş. Peki ya şuna ne dersiniz: Öyle isimler var ki, IKON olacak kadar üst düzey oyuncu olmasalar da bazı kulüplere öyle bir bağlılıkları vardır ve "Bayrak Adam" seviyesine gelmişlerdir ki, en az IKON kadar değerlidirler. Antonio Di Natale gibi, Matt Le Tissier gibi. Özetle, FUT’ta Bayrak Adamlar Ligi gibi bir şey olsa hiç de fena olmayabilir...