Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Oyunlardan Haberler kategorisinde GameMaster tarafından oluşturulan Epic Games 280 TL Değerindeki Star Wars Haftaya Ücretsiz Oluyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 95 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Oyunlardan Haberler
Konu Başlığı Epic Games 280 TL Değerindeki Star Wars Haftaya Ücretsiz Oluyor
Konuyu başlatan GameMaster
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan GameMaster

GameMaster

ADMİN
Yönetici
Kurucu
19 Mar 2019
668
17,644
93
20
SAMSUN
  • Konuyu başlatan
  • Yönetici
  • #1
1610190579863.png


Epic Games Store, 280 TL değerindeki Star Wars Battlefront II: Celebration Edition oyununu önümüzdeki hafta ücretsiz dağıtacak.

Epic Games Store ücretsiz oyun kampanyalarında önümüzdeki hafta yine vites yükseltiyor. Steam değeri 280 TL olan Star Wars Battlefront II: Celebration Edition oyunu haftaya tamamıyla ücretsiz dağıtılacak.

1610190483181.png


Star Wars Battlefront II çıktığı dönemde oyun içi mikro ödemeleri nedeniyle epey bir eleştirilmişti. Ancak ilerleyen dönemlerde bu sorunlar genel anlamıyla çözüldü. Haftaya ücretsiz dağıtılacak olan Celebration Edition, oyunun kendisiyle birlikte ayrıca lansmandan itibaren oyun içi alışverişle alınabilen tüm özelleştirme içeriklerini ve STAR WARS™: THE RISE OF SKYWALKER™'dan ilham alınan ögeleri de içeriyor.

Hikaye modunun yanı sıra güçlü bir multiplayer'a da sahip olan Battlefront II, üstün görsel kalitesiyle de dikkat çekiyor. Ülkemizde EA oyunlarının fiyatları epey yüksek olduğu için Battlefront II'yi oynayamayan oyuncular vardı. Bu anlamda Epic'in kampanyası çok iyi olmuş diyebiliriz.

Star Wars Battlefront II: Celebration Edition 14 Ocak TSİ 19.00'da ücretsiz olacak.

 

Reklam

Üst