Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Oyunlardan Haberler kategorisinde GameMaster tarafından oluşturulan Dying Light: Bad Blood Ücretsiz Nasıl Alınır ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 65 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Oyunlardan Haberler
Konu Başlığı Dying Light: Bad Blood Ücretsiz Nasıl Alınır ?
Konuyu başlatan GameMaster
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan GameMaster

GameMaster

ADMİN
Yönetici
Kurucu
19 Mar 2019
539
9,023
93
20
SAMSUN
  • Konuyu başlatan
  • Yönetici
  • #1
1590151084929.png


Techland, Dying Light'a sahip olan tüm oyuncuların Dying Light: Bad Blood'ı ücretsiz olarak alabileceğini açıkladı. Geliştirici, Dying Light 2'nin süresiz olarak ertelendiğini açıklamasının ardından, Dying Light'ın beşinci yıldönümünde serinin battle royale tarzı oyununu hediye ediyor.

1590151463546.png


Dying Light'ı PC, PS4 veya Xbox One platformlarında aldıysanız, PC'de Dying Light: Bad Blood'ın ücretsiz bir kopyasını almaya hak kazanıyorsunuz. Oyunu almak için tek yapmanız gereken
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
Dying Light Docket sitesine giderek bir hesap oluşturmak ve Steam / PSN / Xbox hesabınızı bağlamak. Herhangi bir platformda Dying Light'a sahipseniz, hesabınızı bağladıktan sonra talimatları izleyerek Steam kodunuzu alabilirsiniz.

1590151291270.png


Techland yaptığı duyuruda, "İnanılmaz topluluğumuza teşekkür etmek adına, Dying Light deneyimlerini genişletmek isteyen her maceracıya Dying Light: Bad Blood'ın ücretsiz kopyasını sunmaktan mutluluk duyuyoruz" ifadelerini kullandı. Geliştirici, kampanya için herhangi bir bitiş tarihi açıklamadı. Bu nedenle Dying Light'ı henüz almayı düşünenlerdenseniz, Dying Light: Bad Blood'ı da ücretsiz olarak almayı unutmayın.

1590151345067.png


Dying Light: Bad Blood'da zombilerle dolu bir bölgeye giren 12 oyuncudan biri olarak başlıyor ve hayatta kalan tek kişi olmak için rekabet ediyorsunuz. PvPvE battle royal tarzı oyunda silahları toplayarak, seviyenizi yükseltmek için zombi kovanlarını yok etmeye ve gelişmiş parkur hareketliliğinde rakiplerinize karşı zekanızla hayatta kalmaya çalışıyorsunuz.

1590151409248.png


Techland, Dying Light için yeni içerik ve oyun içi etkinliklerle şubat ayında büyük bir yıldönümü kutlaması planlıyor. Geliştirici diğer yandan yakın zamanda ertelenen Dying Light 2 üzerinde çalışmaya devam ediyor.

konu webtekno'dan alıntıdır
 

Reklam

Üst