Call of Duty: Mobile Beta Erişime Açıldı!

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Oyunlardan Haberler kategorisinde GameMaster tarafından oluşturulan Call of Duty: Mobile Beta Erişime Açıldı! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 261 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Oyunlardan Haberler
Konu Başlığı Call of Duty: Mobile Beta Erişime Açıldı!
Konuyu başlatan GameMaster
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan GameMaster

GameMaster

ADMİN
Yönetici
Kurucu
19 Mar 2019
541
9,094
93
20
SAMSUN
  • Konuyu başlatan
  • Yönetici
  • #1
1558375257848.png


İki ay önce resmi olarak faaliyete geçirilen Call of Duty: Mobile beta sürümünde Android ve iOS oyuncularına erişimin açıldığını duyuruldu. Kapalı beta testinin başladığı açıklandı.

Call of Duty: Mobile ilk beta notları
Kapalı beta testinin bu hafta Hindistan’da başladığını ve bölgesel beta testinin Avustralya’da da yakında başlayacağı bilgisi paylaşıldı. Ancak Activisionönümüzdeki aylarda daha fazla bölgenin betaya erişebileceğine de değindi.


1558375347806.png


Oyuncuların deneyebileceği beş çok oyunculu mod olacak:
-FreeToPlay
-Frontline
-Team Deadmatch
-Hardpoint
-Domination


Sekiz oyuncuya kadar olan listelenen ilk modun dışında, tüm modlar 10 oyuncuya kadar destekliyor. Ayrıca, Call of Duty: Mobile’da Nuketown, Crash, Hijacked, Crossfire, Sandoff, Killhouse ve Firing Range gibi yedi harita mevcut olacak.

Call of Duty Mobile içerisinde oyun serisinden bir çok ikonik karakterler bulunacak. Bunlardan bazıları ise; Alex Mason (Call of Duty: Black Ops), David “Section” Mason (Call of Duty: Black Ops II), Thomas A. Merric (Call of Duty: Ghosts), Simon “Ghost” Riley (Call of Duty: Modern Warfare 2), John “Soap” MacTavish (Call of Duty: Modern Warfare) ve John Price (Call of Duty: Modern Warfare) mobil versiyonda yer alacak.

Activision’a göre Call of Duty Mobile’da çok oyunculu maçlardan daha fazlası olacak, ancak önümüzdeki haftalarda oyun hakkında daha fazla bilgi açıklanacak.
 

Reklam

Üst