ANA LİG ZİRAAT KUPASINDAN SONRA ATMA SORUNU

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PES 2021 Sorunlarınız ve Çözümleri kategorisinde Roux tarafından oluşturulan ANA LİG ZİRAAT KUPASINDAN SONRA ATMA SORUNU başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 263 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PES 2021 Sorunlarınız ve Çözümleri
Konu Başlığı ANA LİG ZİRAAT KUPASINDAN SONRA ATMA SORUNU
Konuyu başlatan Roux
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan emsalsiz_20

Roux

Kayıtlı Üye
Üye
24 Eki 2020
2
0
1
ziraat maçını oynadıktan sonra fisktürlerde atıyor bence 21 takım yamalı olduğu için oyunun kafası karışıyor diye düşünüyorum bir çözümünü bilen varmı ? (oyunum crack)

ozgumertkartal

Kayıtlı Üye
Üye
5 Kas 2020
1
0
1
her korsan oyunda böyle maalasef orjinal oyunda bu olmuyor

irfancan18

Kayıtlı Üye
Üye
17 Eki 2020
1
0
1
data pack 2 aslında sahte data pack, 2 değil o yüzden atıyor

muratcelikcan

Kayıtlı Üye
Üye
16 Haz 2019
31
28
18
ziraat maçını oynadıktan sonra fisktürlerde atıyor bence 21 takım yamalı olduğu için oyunun kafası karışıyor diye düşünüyorum bir çözümünü bilen varmı ? (oyunum crack)

Smoke Patch v3 kurulu bende, Bundesliga yı 18 takım yapıp Süper lig ile yer değiştirdim. Kupa maçını oynamadan atladım, oyundan atmadı. Oynamayı deneyeceğim.

zilekalesi

Kayıtlı Üye
Üye
26 Eyl 2020
3
1
3
PES 2020 DEN KALAN YAMALARIN VARSA ONLAR SIKINTI YARATIYOR DPLİSTTEN SİL SIKINTI KALKACAKTIR.

emsalsiz_20

Kayıtlı Üye
Üye
6 Ağu 2020
13
5
3
DÜZENLEDEN OYUNCU ÖZELLİKLERİ VEYA AYARLARI İLE OYNADIYSANIZ DA BU HATAYI VERİYOR...

Reklam