Pes 2019 Çekilişi

Pes 2019 Pc Steam Key çekilişine katılmayı unutmayın.

Çekilişe Katılmak İçin Tıklayınız

Pes 2019 Çekilişi Bitti Sonuçlar açıklanacak

acemiye pes2011 yama destek

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yama Paketleri kategorisinde gecerkenugrayan tarafından oluşturulan acemiye pes2011 yama destek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 144 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yama Paketleri
Konu Başlığı acemiye pes2011 yama destek
Konbuyu başlatan gecerkenugrayan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Legendery Mabel

gecerkenugrayan

Kayıtlı Üye
Üye
selamlar, yardıma ihtiyacım var. Pc, yama, programlar falan çok bilgim olan konular değil. kendime orjinal pes2011 almıştım , hiç kullanmamıştım. şimdi çocuk kullanmak istiyor.
Güncel kadrolar, türkçe spiker ve tezüharat yamalarına ihtiyacım var. mümkünse elimdeki tezahürat dosyalarını yükleyip kullanabilirsem süper olur. Nereye kopyalacağımı nasıl yapacağımı da anlatabilirseniz çok memnun olurum. şimdiden çok teşekkürler

Journey

Administrator
Yönetici
Kurucu
Aktif Üye
selamlar, yardıma ihtiyacım var. Pc, yama, programlar falan çok bilgim olan konular değil. kendime orjinal pes2011 almıştım , hiç kullanmamıştım. şimdi çocuk kullanmak istiyor.
Güncel kadrolar, türkçe spiker ve tezüharat yamalarına ihtiyacım var. mümkünse elimdeki tezahürat dosyalarını yükleyip kullanabilirsem süper olur. Nereye kopyalacağımı nasıl yapacağımı da anlatabilirseniz çok memnun olurum. şimdiden çok teşekkürler
pes 2011 için yama dosyaları bulman çok zor

Legendery Mabel

Administrator
Yönetici
S. Moderatör
Üye
Aktif Üye
Pes 2011 - 2013 Yükleye Bilirsin Aynı Ama Daha İyidir